Сланці для спорту і на пляж

Обрано товару : 1

Сортувати

Спортивні сланці 

 Художня гімнастика - це неймовірно красивий, але при цьому складний вид спорту. Витонченість і легкість професійних гімнасток, за якими так приємно спостерігати під час професійних турнірів і змагань, досягається шляхом довгих виснажливих тренувань, а також колосальними зусиллями цих на вигляд тендітних спортсменок. 

 Сильне навантаження під час тренувань відчувають ноги. Їм необхідно періодично давати відпочинок. Однак ходити по гімнастичній залі, а також по всьому приміщенню спортивного центру в напівчешках, в яких тренуються спортсменки, не зовсім зручно. До того ж це призводить до швидкого зношування напівчешок. Щоб уникнути цього, варто придбати спеціальні спортивні сланці, в яких буде зручно переміщатися по приміщенню під час відпочинку і підготовки до виходу на килим. 

 Особливості спортивних шльопанців 

 Легкі, м'які і гнучкі тапочки для гімнастики - це універсальне взуття. Вони також прекрасно підійдуть для походів в басейн. Ходити в спеціальних шльопанцях можна не знімаючи напівчешки, що буде максимально зручно для гімнасток, які активно тренуються в залі. Спеціальні шльопанці допоможуть дотримуватися гігієни ніг поза гімнастичного килима, а також запобігти швидкого зношування напівчешок. 

 В інтернет-магазині «Gimnastica» представлені якісні шльопанці для гімнасток від професійного бренду Pastorelli, предмети якого сертифіковані Міжнародною федерацією гімнастики (FIG). Верхня частина спортивних сланців Pastorelli виготовлена ​​з якісного зносостійкого полівінілхлориду зі спеціальним м'яким покриттям. Підошва також проводиться з полівінілхлориду, тільки спіненого типу для кращого зчеплення з різними типами поверхонь. 

 Бренд Pastorelli використовує на своєму виробництві матеріали, які схвалені європейськими регламентом REACH і відповідають всім його вимогам щодо неприпустимості речовин, здатних завдати шкоди навколишньому середовищу і людині. Це означає, що в матеріалі, з якого виготовляються професійні спортивні сланці, відсутній свинець, кадмій, фталати і інші шкідливі речовини. 

 Вже зараз в інтернет-магазині «Gimnastica» ви можете замовити і купити якісні сланці для гімнастики від бренду Pastorelli з доставкою по всій території України.