Скакалка для художньої гімнастики

Обрано товару : 64

Сортувати

Скакалки 

 Скакалка - невід'ємний атрибут виступів, які входять в професійну програму художньої гімнастики. У різних виробників скакалки відрізняються між собою матеріалами, жорсткістю, товщиною і вагою. Так для юніорів найбільше підходять снаряди з поліаміду або бавовни, а досвідчені гімнастки найчастіше вибирають скакалки з поліестеру або нейлону. Професійні гімнастичні скакалки важать більше, а також відрізняються більшою гнучкістю і міцністю, ніж моделі для початківців. Нейлонові скакалки довговічніші і добре зберігають свою форму, а ловити їх під час виконання вправ простіше. 

 Як підібрати підходящу скакалку для тренувань і виступів? 

 Спеціалізовані виробники пропонують великий вибір всіляких скакалок. Це відомі бренди як Pastorelli, Sasaki, Venturelli і Chacott - їх скакалки володіють оптимальною вагою, добре злітають і при цьому володіють достатньою м'якістю, щоб під час тренувань боляче не бити по ногах. 

 Стандартна довжина скакалки становить 3 метри. Для зручності під час тренувань її необхідно обрізати відповідно до зростання спортсменки. Для правильного виміру відповідної довжини скакалки, потрібно встати ногами на її середину і натягнути кінці до плечей. В області пахв зав'язуються вузли, після чого протестувати зручність пострибавши зі скакалкою. Якщо довжина підходить, можна обрізати кінці за вузлами і підпалити їх, щоб вони не розпускались. 

 На скакалках брендів Chacott і Sasaki вузли легко зав'язуються і міцно фіксуються. У виробника Pastorelli скакалки жорсткіше. Щоб вузли на них не розв'язувалися, рекомендується не тільки міцно зав'язати і підпалити вузли, але і підшити їх для більшої надійності. Фахівці рекомендують обрізати кінці скакалки з обох кінців - так їх центрування не буде порушена. 

 Найкраще зберігати і транспортувати скакалку в спеціальному чохлі - так вона не буде сплутуватися і бруднитися. Нейлонові скакалки без проблем можна прати  як в пральній машині на делікатному режимі, так і вручну без використання відбілюючих засобів при температурі води не вище 30 ℃. 

 Вже зараз ви можете купити скакалку для художньої гімнастики таких брендів, як Pastorelli, Sasaki, Venturelli і Chacott в Україні за допомогою інтернет-магазину «Gimnastica». Всі спортивні снаряди в магазині відповідають міжнародним стандартам FIG.