Шорти гімнастичні

Обрано товару : 7

Сортувати

 Шорти 

 Одним з традиційних елементів тренувальної форми для художніх гімнасток є еластичні облягаючі шорти. Завдяки якісним матеріалам та спеціальному крою вони ідеально адаптуються під активне фізичне навантаження і не затруднять рухи, для комфортного відпрацювання навіть найскладніших гімнастичних вправ. Дихаючі тканини добре пропускають повітря, що дуже важливо при тривалій фізичної активності. 

 Спортивні шорти для гімнастики виробляють на основі інноваційних технологій, завдяки чому вони мають високу стійкість до зношування, частим прання і деформації, за рахунок чого довгий час зберігають свою еластичність і форму. 

 Чому для гімнастики потрібні спеціальні шорти? 

 Коли тільки починаєш займатися спортом, не завжди зрозуміло, навіщо потрібно не звичайні, а професійні елементи тренувальної форми. Гімнастичні шорти можна назвати одним із стандартних елементів екіпіровки художниці, так як відрізняються вони не тільки зовнішнім виглядом, але і особливими характеристиками. 

 Серед головних переваг спеціальних шорт для гімнастики не можна не відзначити:

 · Повноцінна свобода рухів - еластичні обтягуючі шорти добре сидять по фігурі і не обмежують рухи ногам, завдяки чому їх не потрібно весь час поправляти і підтягувати, щоб виглядати охайно під час тренування; 

 · Психологічний комфорт - художні гімнастки виконують безліч спортивних елементів, при яких потрібно бути головою вниз або широко розставляти ноги. Облягаючі еластичні шортики повністю приховують нижню білизну, завдяки чому спортсменка не потрапить в незручну ситуацію; 

  · Гігієнічність - якісні шорти шиються з високотехнологічних дихаючих матеріалів, які відмінно пропускають повітря і вбирають вологу, за рахунок чого одяг швидко висихає і не приносить дискомфорту під час навантаження. 

 Не менш важливою перевагою таких шорт є практичність і універсальність, завдяки чому їх можна поєднувати з будь-якими видами верху. Класичні шорти для гімнастики чорного кольору - це обов'язковий предмет, який повинен входити в тренувальну форму спортсменки. 

 Купити гімнастичні шорти ви можете в інтернет-магазині «Gimnastica» для спортсменок різного віку. Магазин гарантує високу якість одягу для тренувань і оперативну доставку замовлень по всій Україні та світу.