Напівчешки

Обрано товару : 20

Сортувати

Напівчешки 

Одним з незамінних атрибутів в арсеналі будь якої гімнастки завжди буде спеціальне взуття. Професійне взуття гімнасток називають по різному - напівпальці, напівчешки або навіть носики. Однак суть від цього не змінюється - форма напівчешок стандартна і розроблена спеціально, для максимального комфорту на тренуваннях і виступах. Напівчешки для художньої гімнастики виробляють з різних матеріалів, найпопулярнішими з яких вважаються шкіра, кирза, мікрофібра і текстиль. 

Як правильно підібрати гімнастичні напівчешки? 

напівчешки для гімнастики бувають двох видів - відкриті і закриті. Щоб підібрати найбільш зручні, варто спробувати потренуватися в обох моделях, що дозволить оцінити різницю між ними: 

 • Відкриті - форма таких напівчешок закриває тільки пальці ніг, при цьому вся стопа залишається відкритою. Відкриті моделі найкраще підходять для турнірів і змагань, так як їх майже не видно на ногах спортсменки під час виступу; 

 • Закриті - для початківців гімнасток така модель буде більш комфортною. Закриті напівчешки прикривають більшу частину стопи, завдяки чому вони більш зручні для повсякденного використання під час тренувань. 

Досвідчені гімнастки не рекомендують виступати в щойно куплених напівчешках, так як вони повинні добре сісти і адаптуватися під стопу спортсменки для максимальної комфортності. Не можна купувати напівчешки, чий розмір більше довжини стопи. Вони повинні ідеально сидіти, не натираючи при цьому шкіру, але і не злітаючи під час відпрацювання вправи. При покупці слід звернути увагу на те, як оброблені шви - напівчешки з плоскими рівними швами вважаються найзручнішими. 

Гімнастичні напівчешки виробляють з кирзи, мікрофібри або натуральної шкіри: 

 • Більш міцними і довговічними вважаються шкіряні моделі , адже чим щільніше матеріал, тим більше його зносостійкість; 

 • Моделі з мікрофібри дуже популярні у гімнасток завдяки тому, що вони відмінно сідають на стопу і добре тягнуться; 

 • напівчешки з кирзи виробляють зі стовідсоткової бавовни . Якщо матеріал щільний, то буде зношуватися набагато довше, ніж моделі з тонкою кирзи. 

Шкіряні і кирзові напівчешки - це кращий вибір для тренувань. Для виступів ж найкраще підійдуть вироби з мікрофібри тілесного відтінку. В інтернет-магазині «Gimnastica» можна купити напівчешки таких відомих брендів, як Pastorelli, Tuloni, Sasaki, Grishko, Venturelli, Komkov і SOLO.