Палички для художньої гімнастики

Обрано товару : 74

Сортувати

Палички для художньої гімнастики 

Виконувати спортсменкам художницям дивовижні вправи зі стрічкою для художньої гімнастики допомагає спеціальна паличка, що виготовляється на основі особливої ​​технології обмеженою кількістю сертифікованих виробників в усьому світі. Паличка з'єднується зі стрічкою маленьким металевим карабіном, який практично непомітний під час виступу. Також іноді можна зустріти кріплення у вигляді косички з нейлону. 

Палички для художньої гімнастики найчастіше виготовляють зі спеціального міцного сплаву пластику, який також називають оргстеклом. Для зручності тримання і фіксації в руці гриф палички виготовляють з гуми або каучуку. Вкрай важливо правильно підібрати довжину палички, яка безпосередньо залежить від довжини гімнастичної стрічки. 

Як підібрати довжину гімнастичної палички? 

 • 50 см - для стрічок довжиною до 4,5 метрів; 

 • 57 см - для стрічок довжиною 5 метрів; 

 • 60 см - для стандартних стрічок довжиною 6 метрів. 

Гімнастичні палички не перефарбовуються і не прикрашаються, тому їх слід вибирати тільки на основі дизайну. Для офіційних турнірів і змагань вкрай важливо, щоб дизайн цього аксесуара ідеально поєднувався з стрічкою і гімнастичним купальником спортсменки. 

Як правильно доглядати за паличкою? 

Згодом спортсменка звикається з предметом, з яким тренується, тому паличку часто не міняють. Якщо акуратно звертатися і зберігати її, вона прослужить дуже довго і буде супроводжувати художницю на багатьох виступах. Додатково можна купувати змінні карабіни і грифи, які також продаються в спеціалізованих магазинах. Для транспортування і зберігання палички слід купити спеціальний чохол-тубус. Є також зручні чохли, що дозволяють зберігати паличку разом зі стрічкою. 

При виборі палички для художньої стрічки дуже важливо звертати увагу на виробника такого важливого атрибуту. В інтернет-магазині «Gimnastica» представлені такі відомі авторитетні бренди, як Pastorelli, Chacott, Venturelli і Sasaki, які протягом багатьох років випускають високоякісні аксесуари, визнані в усьому світі і мають сертифікацію FIG - міжнародною Федерації гімнастики. 

В інтернет- магазині «Gimnastica» представлений великий вибір оригінальних якісних паличок різної довжини як для початківців, так і для професійних спортсменок. Купити паличку для художньої гімнастики з відміткою FIG ви можете з доставкою по всій Україні.