Обруч 90см Pastorelli Sidney FIG

Артикул:
00310
Бренд:
Pastorelli
Розмір:
90 см
FIG:
Затверджео
965 грн.

Описание товара

Обручі італійського бренду Pastorelli. Добре тримають круглу форму. Виготовляються в двух моделях: Rodeo з напівпрозорого поліетилену і Sidney з білого поліетилену. Обручі з новим лазерним маркуванням відповідно до вимог Міжнародної федерації гімнастики. При обмотування кольоровою обмоткою місце з логотипом залишати відкритим, прозорим скочем скористатися можна.

Обруч вимагає обов'язкового догляду і зберігання, що допоможе предмету прослужити довше, а саме: Зберігати в чохлі, щоб уникнути подряпин. Працювати з обручем тільки на спеціальному килимі. У спекотну погоду намагатися стежити за формою обруча, тому що він більш схильний до зміни форми і при зниженні температури (наприклад, на ніч) може "застигнути" в колишній формі.

Доставка та оплата

Самовивіз м.Суми

Відділення Нової Пошти

Вартість: від 40 грн.

Укрпошта

Вартість: від 30грн.

Дякуємо Вам за покупки в нашому інтернет-магазині. Ви можете відмовитися від поставленого нами товару на протязі 14 днів з моменту отримання. Товар має бути повернений у своїй оригінальній упаковці з супроводжуючими посилку документами. Якщо у вас є будь-які питання, будь ласка, зв'яжіться з нашим відділом обслуговування.