Обручі

Обруч 80см Pastorelli Sidney FIG

965 грн.

Обруч 85см Pastorelli Sidney FIG

965 грн.

Обруч 90см Pastorelli Sidney FIG

965 грн.

Обруч Pastorelli 85см Rodeo з новим маркуванням

965 грн.
obruch-pastorelli-rodeo-belyj-75-cm

Обруч 75cм Pastorelli Rodeo

590 грн.
obruch-pastorelli-rodeo-belyj-70-cm

Обруч 70cм Pastorelli Rodeo

590 грн.
obruch-pastorelli-rodeo-belyj-65-cm

Обруч 65cм Pastorelli Rodeo

590 грн.
obruch-pastorelli-rodeo-belyj-60-cm

Обруч 60cм Pastorelli Rodeo

590 грн.
obruch-pastorelli-mod-rodeo-s-lazernoy-markirovkoy

Обруч Pastorelli 90см Rodeo 00300 з новим маркуванням

965 грн.
obruch-80sm-pastorelli-rodeo

Обруч 80см Pastorelli Rodeo 00111

677 грн.
obruch-pastorelli-rodeo-belyj-80-cm

Обруч 80см Pastorelli Rodeo з новим маркуванням

965 грн.

Одним з видів інвентарю, який використовується в художній гімнастики є обруч.  З його допомогою гімнастка може виконувати різноманітні елементи і вправи під музику.  Але для того, щоб виступ був захоплюючим необхідно правильно вибрати обруч для художньої гімнастики.  Вони бувають двох типів: прості і професійні, а їх головна різниця полягає в матеріалі виконання.  Так, прості обручі виготовляються з пластика і досить сильно піддаються зовнішнім пошкодженням.  Що ж стосується професійних обручів, то виконуються вони з міцного полиетилену, який досить важко деформувати, а при пошкодженнях можна легко полагодити і продовжувати тренування.

Як вибрати обруч гімнастичний?

Єдиного простого правила у виборі такого предмету не існує.  Та й багато тренерів не радять купувати такий атрибут відповідно до віку, адже кожна з гімнасток індивідуальна.

Головна вимога при виборі даного аксесуара - гімнастці має бути зручно працювати з обручем, а тому слід звертати увагу на його розмір (діаметр в см).
Все ж існує цікава формула, яка допоможе вам точніше зробити вибір і правильно підібрати діаметр обруча.  Для гімнасток молодшого віку ідеальним діаметром обруча буде довжина від пупка спортсменки до підлоги.  А ось для гімнасток страших, при виборі такого аксесуару слід виміряти відстань від стегнової кістки до підлоги.

RODEO або SIDNEY?

Бренд PASTORELLI - світовий лідер з виробництва обручів.  Поставляються в збірні команди Італії, Білорусії, України, Росії, Азербайджану, Ізраїлю, Греції, Іспанії, Німеччини, Голландії, Франції, Японії.

Обручі стійкі до деформації, зламати їх не легко :)

Обручі представлені в двох варіантах: це модель Rodeo і Sidney.  Відрізняються вони за жорсткістю і кольором матеріалу.

  • Родео - з напівпрозорого поліетилену, низької щільності.
  • Сідней - з білого поліетилену, високої щільності.

Догляд за обручем.

Професійні обручі відрізняються своєю пластичністю, тому не ламаються.  Але у них є свій мінус: можлива втрата форми (до овалу або «вісімки») при неправильному поводженні.  Щоб запобігти цьому, необхідно:

  • Після покупки обруча відразу обмотати його декоративної обмоткою і закріпити прозорим скочем.  Це додасть обручу необхідні за правилами FIG грами (обруч повинен важити мінімум 300г), зробить його міцним, скоч захистить декоротивний малюнок;
  • Зберігати обруч в чохлі;
  • Зберігати обруч в горизонтальному положенні (у вертикальному положенні обруч непомітно «сплющується»);
  • У спекотну погоду намагатися стежити за формою обруча, тому що він більш схильний до зміни форми і при зниженні температури (наприклад, на ніч) може «застигнути» в колишній формі.

Одяг, взуття, булави, палички, скакалки, а також професійний обруч для художньої гімнастики купити в інтернет магазині Гімнастика можна всього в один клік.  Ми надаємо вам тільки якісний товар за найкращою ціною і з доставкою по всіх містах України.  Ми працюємо для Вас кожен день:)  Робити покупки у нас - завжди приємно і економно.