Обручі для художньої гімнастики

Обрано товару : 10

Сортувати

Обручі для художньої гімнастики 

 Обруч - це спортивний інвентар, який популярний далеко за межами професійної художньої гімнастики. Однак позмагатися в майстерності володіння обручами з гімнастками зможе не кожен. Для художньої гімнастики використовуються особливі обручі, що відрізняються діаметром і матеріалами, які максимально підходять для професійної програми виступів і тренувань. 

 Який вибрати бренд обруча для гімнастики? 

 Обручі з поліетилену вважаються найбільш оптимальними для професійної художньої гімнастики. Даний матеріал володіє достатньою м'якістю, що дозволяє мінімізувати травматичність, і пружністю для тривалого збереження форми. Обручі відомих брендів спортивних предметів для гімнастики відрізняються саме співвідношенням маси, пружності і м'якості. Відштовхуючись від даних параметрів можна вибрати відповідний обруч для будь-якої гімнастки. 

 Так самими м'якими вважаються обручі японського бренду Sasaki. З такими предметами працювати психологічно легше, так як менший страх отримати удар під час тренування і відпрацювання вправ. Однак по міцності вони програють обручам італійського бренду Pastorelli, які менш м'які, і форма у них завжди ідеально кругла. 

 Як підібрати гімнастичний обруч правильно? 

 Обруч правильного розміру буде доходити до бокової кісточки стегна, якщо поставити снаряд перпендикулярно на підлогу - цю довжину можна відміряти сантиметровою стрічкою.Також можна звіритися з таблицею відповідності діаметра предмета віком спортсменки: 

  Вік (років)

Діаметр (см)

3-4

60

5-6

65

7-8

70

9-10

75

11-12

80

13+

85

 

Однак при виборі важливо брати до уваги не тільки вік, а й який у художниці зріст, так як навіть для своєї вікової групи дівчинка може бути нижче або вище стандартних показників. Для дівчаток, чий зріст вище 165 см підійдуть більш великі обручі діаметром 90 см. Тільки з відповідним по діаметру обручем художниці буде зручно тренуватися і танцювати. 

 Вага предмета також змінюється щодо його розміру. Після досягнень шістнадцятирічного віку професійні спортсменки виступають зі стандартизованими міжнародною організацією FIG обручами, вагою 300 грам і діаметром 85-90 см. 

 В інтернет-магазині «Gimnastica» представлені обручі міжнародних професійних брендів Pastorelli, Sasaki і Venturelli, які відповідають вимогам FIG. Купити гімнастичні обручі можна з доставкою по всій Україні.