Стрічка Pastorelli 6м колір Синій Помаранчевий Жовтий 03880

Артикул:
03880
Бренд:
Pastorelli
Довжина:
6 м різнобарвні
FIG:
Затверджео
Колір:
Синій Жовтий Помаранчевий
Матеріал:
Віскоза (штуч.шовк)
Вага:
37 гр
968 грн.

Описание товара

Професійна градієнтна стрічка Пастореллі для художньої гімнастики. Ідеально підходить, як для індивідуальних, так і для групових вправ. Професійне нанесення фарби дозволяє зберегти вагу стрічки до 37 грам. Маленька вага підвищує легкість стрічки, тим самим збільшує її естетичні якості, полегшує роботу і дозволяє гімнасткам з легкістю виписувати будь-які складні візерунки.

При фарбуванні стрічки використовуються екологічно чисті технології і компоненти. Незначні колірні відхилення допускаються і не є дефектом. Виробництво стрічок і подальший відхід за ними в процесі використання не чинять шкідливої дії на довкілля. Вода, використовувана при виробництві стрічок Pastorelli, завдяки високо технологічному виробництву, застосуванню спеціальних бактерій і ферментів, повертається в довкілля абсолютно чистою.

Доставка та оплата

Самовивіз м.Суми

Відділення Нової Пошти

Вартість: від 40 грн.

Укрпошта

Вартість: від 30грн.

Дякуємо Вам за покупки в нашому інтернет-магазині. Ви можете відмовитися від поставленого нами товару на протязі 14 днів з моменту отримання. Товар має бути повернений у своїй оригінальній упаковці з супроводжуючими посилку документами. Якщо у вас є будь-які питання, будь ласка, зв'яжіться з нашим відділом обслуговування.

С этим товаром также покупают

Барабан для стрічки Sasaki M 756 колір Чорний Синій

885 грн.

Барабан для стрічки Sasaki M 756 колір Рожевий

885 грн.
katushka-dlya-lenty-pastorelli-art-02924

Барабан для стрічки Pastorelli 02924

599 грн.