Стрічки для художньої гімнастики

Обрано товару : 47

Сортувати

Стрічки для художньої гімнастики 

У художній гімнастиці гармонійно поєднуються акробатичні, циркові та балетні елементи, танець, а також дивовижна пластика і грація юних спортсменок. Це один з найпопулярніших видів спорту серед дівчаток, який входить в програму Олімпійських ігор. Кожен виступ гімнасток супроводжується додатковими предметами, які надають номеру ще більшу видовищність при ефектному виконанні найскладніших художніх вправ. Одним з таких предметів є гімнастична стрічка, обертання якої викликає особливе захоплення у глядачів. 

Як вибрати стрічку для художньої гімнастики правильно? 

Стрічка є найлегшим предметом в різноманітній програмі художньої гімнастики. Однак це один з найскладніших у використанні предметів. Виготовляють такі стрічки зі спеціальних синтетичних матеріалів - сатину або віскози. Довжина стрічки визначається віком гімнастки, а також її навичками. 

Для юних спортсменок до 10 років найчастіше вибирають стрічку довжиною до 4,5 метрів. Гімнастки доросліші, віком 10-15 років, для художніх елементів вибирають стрічку довжиною 5 метрів. Стандартної ж довжиною гімнастичної стрічки для професійних художниць, регламентованої міжнародної Федерацією гімнастики, вважається 6 метрів. 

Гімнастична стрічка кріпиться до спеціальної палички з міцного оргскла або пластику. Її довжина визначається на основі довжини стрічки. Щоб довгу стрічку було зручно зберігати і транспортувати, використовують спеціальні барабани котушки для скручування. Стрічку можна без проблем прати зі звичайним порошком, а також гладити після висихання.

Стрічки для художньої гімнастики бувають одного кольору або з градієнтом з одного відтінку в інший. Також їх можна розфарбовувати за допомогою особливих анілінових фарб. Після розфарбовування стрічку слід обробити завареним крохмалем, висушити і погладити праскою. 

Перед виступом спортсменки обробляють гімнастичну стрічку антистатичним засобом в аерозолі. Стрічка повинна бути гармонійним доповненням образу гімнастки і відповідати її купальнику. 

Вже зараз в інтернет-магазині «Gimnastica» ви можете вибрати і купити стрічку для художньої гімнастики таких брендів, як Pastorelli, Tuloni, Sasaki і Chacott. Вироби цих виробників повністю відповідають стандартам міжнародної Федерації гімнастики (FIG). Якісні гімнастичні стрічки купити можна з доставкою по всій Україні.