Контакти інтернет магазину gimnastica.com.ua

СВЯЖИТЕСЬ С НАМИ
вул.Горького, 12, м.Суми, 40004, Україна
Вже не перший рік наша команда працює в цій сфері і зацей період ми встигли зрозуміти, що означає європейська якість і справжній індивідуальний підхід до кожного з наших клієнтів. Щодня ми працюємо над поліпшенням нашого сервісу і рівня обслуговування для того, щоб покупки в інтернет магазині Гімнастика приносили вам тільки задоволення і позитивні емоції. Ми завжди раді вашій взаємодії, а тому добре відносимося до коментарів, відгуків і раді з приводу нашої роботи, товару, який ми пропонуємо і обслуговуванню, яке ми надаємо.

Раді представити Вашій увазі офіційні контакти інтернет магазину gimnastica.com.ua. На цій сторінці ви дізнаєтесь усі найважливіші дані про місце розташування, пошту, дізнаєтесь номер телефону і у разі потреби зможете зв'язатися з нашим менеджером або директором інтернет магазину.

Контакти gimnastica.com.ua:
Наш центральний офіс розташовується за адресою: вул. Горького, 12, місто Суми. 40004, Україна. Саме на цю поштову адресу ви можете відправляти офіційні звернення і листи.

Електронна адреса компанії (E - mail) : gimnastica.com.ua@gmail.com

Контактний номер телефону : +38 066 264 72 14 та +38 098 659 11 05

Наш графік роботи : з 8:00 до 20:00

Дізнатися про подробиці про те як здійснити замовлення на нашому сайті і як відбувається доставка і оплата товару, а також отримати відповіді на питання, ви можете по одному з вказаних номерів телефону.