Булави для художньої гімнастики

Обрано товару : 82

Сортувати

Булави для художньої гімнастики 

Булави - незамінне знаряддя для художньої гімнастики, виступ з яким входить в обов'язкову програму виступів гімнастки. Для виступів завжди використовуються дві булави. Виконані вони в стандартній формі у вигляді кеглів. Обидві булави однакові, проте існують різні моделі за матеріалом, розміром, масою та кольором. Для правильного відпрацювання та виконання гімнастичних вправ слід уважно підходити до вибору булав. 

Розміри булав 

Професійні булави для художньої гімнастики регламентуються стандартами Федерації гімнастики, тому у них суворо певна вага і розмір для різних вікових груп. Розмір булави підбирається щодо зростання і довжини рук спортсменки: 

 • 3-7 років - для початківців гімнасток підходять булави розміром 36 см; 

 • 8-11лет - для більш досвідчених гімнасток вибирають булави розміром 40-41 см; 

 • від 11-13 років - для професійних гімнасток, які виступають на змаганнях, призначені стандартні булави розміром 44-45 см. 

Професійні гімнастки віком від 15 років повинні вибирати булави, які відповідають вимогам FIG - міжнародною Федерації гімнастики. Знаряддя з таким маркуванням використовуються на турнірах міжнародного рівня. 

Перевірити, чи правильно вибрані булави, легко: потрібно взяти булаву в руку, тримаючи долонею за головку, і витягнути її по довжині руки. Правильне знаряддя буде діставати до середини плеча - саме з ним гімнастці максимально зручно відпрацьовувати художні елементи. Також булави відрізняються масою. Вага стандартної булави становить не більше 150 грам, а знаряддя для юніорів - 100 грам.

Матеріал 

Гімнастичні булави виготовляють з каучуку або пластику. На пластикові булави ціна найнижча, тому що вони найчастіше використовуються для непрофесійних тренувань в різних гімнастичних секціях. Більш комфортними для спортсменок, міцними і довговічними вважаються булави з якісної спеціальної гуми або каучуку. Пластикове знаряддя може травмувати гімнастку, якщо впаде на голову, через що рухи молодих спортсменок можуть бути більш скутими через страх упустити булаву. Гумові булави приємніші на дотик, не вислизають з долонь, гарантуючи більшу впевненість в рухах. 

В асортименті інтернет-магазину «Gimnastica» представлені професійні гімнастичні булави від таких відомих брендів як Pastorelli, Sasaki, Venturelli і Chacott, знаряддя яких повністю відповідають стандартам FIG. Купити булави найвищої якості ви можете з доставкою по всій Україні